Sklep Internetowy Sanitline
www.sanitlinesklep.pl

WYKORZYSTAJ MAKSYMALNIE ENERGIĘ

PŁASZCZOWO-RUROWE WYMIENNIKI CIEPŁA

OD 16KW do 704KW

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

ODPŁYWY
LINIOWE

PROJEKTUJ ŁAZIENKĘ BEZ OGRANICZEŃ

BEZPIECZNY DOM

ZAWORY GWARANTUjące
BEZPIECZEŃSTWO

SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

SANITLINE

Witamy na stronie firmy  SanitLine

Jesteśmy firmą działającą od wielu lat na rynku sanitarno – grzewczo - instalacyjnym.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową artykułów w Polsce jak i na terenie całej Unii Europejskiej Zaopatrujemy hurtownie, firmy budowlane , inwestorów jaki i mniejsze podmioty gospodarcze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym klientom. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Nasza firma w swej działalności kieruje się przede wszystkim satysfakcją klienta dlatego produkty przez nas oferowane charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością w działaniu. Naszym priorytetem jest zadowolony klient

ODPŁYWY LINIOWE

Odpływy prysznicowe SanitLine wyróżniają cechy – funkcjonalność, dzięki której doskonale odprowadzają wodę w prysznicach oraz estetyczny wygląd, pozwalający na dostosowanie ich do aranżacji każdej łazienki.

 WIĘCEJ
WYMIENNIKI CIEPŁA

Wymienniki posiadają wszystkie atesty oraz objęte są 5 letnia gwarancją producenta. Płytowe lutowane wymienniki ciepła są urządzeniami przepływowymi, przeciwprądowymi.

 WIĘCEJ
ZAWORY

Zawory mieszające to urządzenia służące do regulacji temperatury w układzie centralnego ogrzewania oraz centralnej wody użytkowej. Zawory mieszające zaleca się montować w układach z pompami cyrkulacyjnymi.

 WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy hurtownie, firmy budowlane, wykonawców inwestycji, sklepy internetowe i stacjonarne jak i klientów indywidualnych zainteresowanych dystrybucją naszych produktów oraz architektów i projektantów wnętrz, którzy chcą wdrażać nasze rozwiązania w realizowanych na co dzień projektach.

 WIĘCEJ

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie i Jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i sprawdzone produkty

Atrakcyjne ceny

Nasz produkty są najwyższej jakości, przy zachowaniu najniższej ceny

EU

Europejski standard

Nasze produkty spełniają wszystkie normy wymagającego rynku europejskiego

Zadowoleni klienci

Najlepszą rekomendacją są setki klientów zadowolonych z naszych produktów.