Sklep Internetowy Sanitline
www.sanitlinesklep.pl

ZARABIAJ Z NAMI
WSPÓŁPRACUJEMY Z HURTOWNIAMI

ODPŁYW LINIOWY MODEL WALL

Odpływ liniowy SANITLINE model WALL (ścienny)

Odpływy prysznicowe Sanitline wyróżniają cechy – funkcjonalność, dzięki której doskonale odprowadzają wodę w prysznicach oraz estetyczny wygląd, pozwalający na dostosowanie ich do aranżacji każdej łazienki. Solidne wykonanie z materiałów o wysokiej jakości i odpornych na działanie szkodliwych substancji chemicznych powoduje, że spełniają swoje zadanie przez długi czas. Odpływy liniowe Sanitline to nowoczesny i skuteczny system odprowadzający wodę, który będzie w dodatku znakomicie się prezentować, dzięki szerokiej gamie wzorów do wyboru. Są niezawodne i łatwe do utrzymania w czystości, wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Design odpływów bazuje na minimalizmie i elegancji, perfekcyjnie wpasowując się w aranżację nowoczesnych łazienek. Odpływy liniowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów: stal nierdzewna / hartowana odporna na zarysowania oraz czynniki chemiczne, wraz z dystansami tłumiącymi umożliwiającymi ciche użytkowanie, o grubości 1.5 mm. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

PROSTY MONTAŻ

Dzięki załączonym wszystkim dodatkowym elementom montaż przebiega sprawnie i szybko.

ŁATWE CZYSZCZENIE

Prosty system czyszczenia dzięki specjalnemu uchwytowi do podważenia umożliwia wyczyścić syfon nie dotykając zanieczyszczeń bezpośrednio palcami. Zastosowana najwyższej jakości stal nierdzewna minimalizuje osadzanie się kamienia, nieczystości na odpływie. Jest to rozwiązanie maksymalizujące higienę oraz jest odporne na korozję.

WIELOLETNIE UŻYTKOWANIE

Nasze produkty wykonane są z najtrwalszych materiałów nierdzewnych, odpornych na korozję,działanie roztworów alkalicznych, niektórych kwasów organicznych i nieorganicznych. Wysokiej klasy mankiet uszczelniający Dry- Fix, stworzony ze specjalnych włokiem maksymalizuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania co pozwoli na bezproblemowe działanie przez długie lata.

Opis

dwustronny ruszt - do wklejenia płytki lub stal szczotkowana

łatwość czyszczenia - od góry

odpływ Ø40 lub Ø50 mm

przepływ - aż 60L/min

stalowe nóżki ułatwiające poziomowanie

uszczelniająca mata ze specjalnej flizeliny hydroizolacyjnej szczelność 1,5bar

całość wykonana ze stali nierdzewnej

syfon ze stalowym osadnikiem zanieczyszczeń ( unikaj plastikowych )

niski montaż tylko 52 mm

Specyfikacja

Długość: 60cm lub 80cm

Wysokość całkowita z kołnierzem ok. 13 cm,

Głębokość montażu w ścianie do kołnierza ok. 5 cm Wysokość montażu: 5.2 cm

Materiał : stal nierdzewna AISI 304 o grubości 1.5 mm

Maskownica: do zabudowy płytką lub stal szczotkowana 1.5 mm

Syfon: niski 52 mm